[GŁOS WOLNOŚCI] Prawa i Wolności obywateli w czasie Pandemii.

Share:
✔Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie na konferencję w Grodkowie zorganizowaną m.in. przez Pana Norberta Bohdziula
✔W konferencji wzięły udział adw. Joanna Kapczyńska, r. pr. Joanna Botiuk oraz dr Piotr Rossudowski – rzecznik prasowy Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców – PSNLiN Pan doktor świetnie wyjaśnia m.in. czym jest białko kolca S i jak działa ono na nasz organizm.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zapisem całości konferencji,dostępnym tutaj ➡️ https://youtu.be/f5Lm_Y9LFms.
⚠️R.pr. Joanna Botiuk:
„Wszystkie szcz(-)ki są w fazie badań klinicznych (…). Komisja Europejska o tym mówi. (…) Może być tak, że odczynów poszczepiennych nie będziecie mieć teraz,ale one wystąpią np. za 6 lat. W związku z tym, decydując się na szcz(-)ie, podejmujemy decyzję, że bierzemy udział w pewnej formie eksperymentu”.
⚠️ Adw. Joanna Kapczyńska
„Nie odpowiadajmy nikomu na pytanie, czy jesteśmy zaszcz(-)ni, czy też nie. To jest nasza prywatna sprawa. Uczmy ludzi tego,że nie muszą się podporządkowywać. Jesteśmy autonomicznymi, świadomymi istotami ludzkimi”
⚠️Lek.med. Piotr Rossudowski
„Stwierdzam z żalem, że osoby z tytułami naukowymi bardzo się skompromitowały. Rozmawiałem o tym z prezesem Naczelnej Izby Lekarskiej, ale dostałem tylko odpowiedź, że kim ja jestem i kto mnie popiera(…). Strasząc lekarzy, po raz kolejny naginacie prawo.(…).
O kolejnych wydarzeniach z naszym udziałem będziemy Państwa na bieżąco informować ✌
Share:

Leave a reply