[Warszawa, 02.10.2021] Marsz Wolności i Suwerenności – Stop Segregacji Sanitarnej.

Share:
„Już 1,5 roku tkwimy w szaleństwie lockdownów, niekończących się obostrzeń, łamania praw obywatelskich i odbierania nam wolności pod pretekstem „walki z pandemią”. Rząd PiS przy wsparciu KO, Lewicy, PSL i Polski2050 chce pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić w Polsce haniebną, bezprawną segregację sanitarną. Już na najbliższym posiedzeniu Sejmu ustawa 1449 oraz ustawa dyskryminująca miliony osób niezaszczepionych może wrócić, a my musimy trzymać rękę na pulsie!
Nie możemy na to pozwolić, musimy wyjść na ulicę i z całych sił protestować! Jeśli władza zobaczy, że odpuszczamy, wówczas na pewno to wykorzysta. W wielu państwach na świecie trwają ogromne protesty przeciwko segregacji sanitarnej i przymuszaniu do szczepień na Covid-19. My też musimy walczyć o naszą wolność i podstawowe prawa obywatelskie, które chce się nam odebrać! Czas na Polskę! Jedziemy do Warszawy na Wielki Marsz Wolności i Suwerenności — #StopSegregacjiSanitarnej!
Zróbmy taki protest, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Niech cała Polska dowie się o naszym sprzeciwie. My, wolni ludzie, nie damy się sterroryzować pandemii strachu i medialno-politycznej nagonce, nie damy się złamać! Pokażmy to rządzącym już 2 października, biorąc udział w ogólnopolskim proteście!
Widzimy się w sobotę 02.10.2021 r. o godz. 12:00 pod Kolumną Zygmunta i ruszamy pod Sejm RP!
Potrzebujemy wielkiej mobilizacji społecznej, ponad wszelkimi podziałami! Tu chodzi o podstawowe prawa obywatelskie, bądź tam razem z nami. W jedności siła!”
Share:

Leave a reply