„Pogotowie” etycznych lekarzy, medyków oraz placówek opieki zdrowotnej bez segregacji sanitarnej (baza informacyjna tworzona przez pacjentów i ludzi dobrej woli)

Share:

„Pogotowie” etycznych lekarzy, medyków oraz placówek opieki zdrowotnej bez segregacji sanitarnej (baza informacyjna tworzona przez pacjentów i ludzi dobrej woli).

Formularz poniżej: (LINK – https://forms.gle/gTuWkHsEH6TFPDht7)

W związku z pytaniami napływającymi do redakcji „Postaw Na Wolność” oraz „Lubelski Bunt”, uprzejmie prosimy o pomoc w odnalezieniu etycznych lekarzy, placówek medycznych i miejsc w całej Polsce, gdzie zarówno ludzie zaszczepieni jak i niezaszczepieni (dzieci, dorośli, seniorzy) mogą otrzymać pomoc bez względu na fakt przyjęcia preparatu genetycznego lub „przetestowania” w poszukiwaniu zakażenia wiadomo czym.
Uwolnijmy się wspólnie od tej segregacji sanitarnej, wspierajmy się, dajmy niezależnym lekarzom, medykom, pielęgniarkom szacunek, w zamian za godność i prawdziwą pomoc medyczną.
Lista będzie aktualizowana, oczywiście jeżeli Państwo postanowicie pomóc ją stworzyć i podzielicie się wiedzą.
Potraktujmy to jako forum wymiany cennej wiedzy i przydatnych informacji, zdając sobie też sprawę, że możemy uratować komuś życie, pomóc w cierpieniu i chorobie.

Share:

Leave a reply