„Niech Pan nie naśladuje Mengele i Goebbelsa”. List dr Hèctora Carvallo, profesora Uniwersytetu Buenos Aires do Adama Niedzielskiego 

Share:

Niech Pan nie naśladuje Mengele i Goebbelsa. Wasz kraj został najechany przez Hitlera. Musi więc Pan znać nazwiska i metody Josefa Mengele i Josefa Goebbelsa. Proszę nie naśladować tych ohydnych przykładów – czytamy w liście dr Hèctora Carvallo, profesora Uniwersytetu Buenos Aires do Adama Niedzielskiego 

Buenos Aires, dnia 28 września 2021 roku

Pan dr n. ekon.
Adam Niedzielski Minister Zdrowia
Rzeczypospolitej Polskiej

Szanowny Panie (Ministrze),

Nazywam się Hèctor Carvallo i jestem pierwszym naukowcem na świecie, który udowodnił skuteczność wczesnego leczenia i profilaktyki iwermektyny (in vivo) w obecnej pandemii COVID-19. Nie jest to JEDYNA dostępna metoda leczenia. Jest ich wiele, i są one równie skuteczne, bezpieczne i niedrogie.

Z wielkim niepokojem dowiedziałem się, że w Polsce zezwala się na badania eksperymentalne ze szczepionkami na dzieciach.

„Szczepionki” nie mogą przeciąć łańcucha zarażenia, a dzieci prawie zawsze przechodzą COVID-19 bezobjawowo, natomiast badania naukowe wskazują, że preparaty te powodują bardzo poważne skutki uboczne u najmłodszej populacji. Wykazano, że dzieci są pięć razy częściej narażone na ryzyko wystąpienia groźnych skutków poszczepiennych, niż na zachorowanie na COVID-19.

Wasz kraj został najechany przez Hitlera. Musi więc Pan znać nazwiska i metody Josefa Mengele i Josefa Goebbelsa.

Prowadzenie na najsłabszej i najbardziej wrażliwej populacji (na dzieciach) eksperymentów medycznych i przekaz mediów głównego nurtu, że wszystko jest w porządku, to metody, których Polacy doświadczyli na własnej skórze.

Po drugiej wojnie światowej, kiedy Wasz kraj próbował być niepodległym, zostaliście podbici przez sowiety Stalin.

Wydaje się, że nie jest koniecznym pouczać Pana o tym, czym są wrażliwość na drugiego człowieka, na kłamstwa, przymus i cenzurę, ponieważ Pan lub Pańscy przodkowie wycierpieliście to wszystko. Proszę nie naśladować tych ohydnych przykładów.

Z poważaniem
dr Hèctor Carvallo

List dr Carvallo do min. Niedzielskiego (PDF)

Link do artykułu.(itvwrzeczysamej)
Źródło: itvwrzeczysamej / psnlin więcej o autorze listu: (Dr Hèctor Carvallo jest profesorem Uniwersytetu Buenos Aires, były dyrektor szpitala Ezeiza w Buenos Aires, Argentyna. Jest jednym z sygnatariuszy Deklaracji Rzymskiej podpisanej przez ponad 3 tys. lekarzy z całego świata w dniach 12 – 14 września 2021 roku)

Share:

Leave a reply