Przymuszają twoje dziecko do długotrwałego noszenia maseczek? Naukowcy, lekarze, prawnicy są po Twojej stronie.

Share:

Poniżej zamieszczamy linki do publikacji niezależnych środowisk naukowych, lekarzy i prawników na temat zasłaniania ust i nosa maseczkami oraz wpływu ich na zdrowie dzieci i młodzieży. Zalecamy zapoznanie się z informacjami, wydrukowanie tych treści, pozyskiwanie wiedzy, badań i opinii naukowych, aby merytorycznie przeciwstawiać się sanitaryzmowi chroniąc siebie i swoje dzieci.

Ordo Medicuslink: Niemieckie badania: Maseczki zagrażają zdrowiu uczniów – Ordo Medicus jest oddolną inicjatywą społeczną lekarzy i naukowców różnych dziedzin na rzecz promocji zdrowia, wolności osobistej, wolności słowa i niezależnej nauki. Inicjatywa powstała w marcu 2021 w reakcji na antynaukowe, antyspołeczne, nieekonomiczne i często bezprawne zarządzanie kryzysem koronawirusowym przez polski rząd i jego doradców medycznych.

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowcówlink:  https://psnlin.pl/artykuly,dystans-dezynfekcja-maseczki,19,0.html – Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców – PSNLiN zostało powołane w związku z aktualną sytuacją zdrowotną i podejmowanymi decyzjami, które budzą nasze wątpliwości i coraz większy niepokój. Ponadto mamy do czynienia z upadkiem służby zdrowia nie tylko w sferze organizacyjnej ale także zaufania Polaków do służby zdrowia.

Stowarzyszenie Prawników Głos Wolności – link: Oświadczenie rodziców – brak zgody na zakrywanie przez dziecko ust i nosaStowarzyszenie zrzesza prawników, którzy aktywnie przeciwstawiają się ograniczeniu praw i wolności obywatelskich w czasie stanu epidemii.

Autor: Paweł Januszek / Postaw na Wolność

Share:

Leave a reply