[SEGREGACJA SANITARNA] Zobacz jak głosowali posłowie. Internet huczy: „Lista hańby!”

Share:

25 posłów głosowało ZA projektem STOP SEGREGACJI SANITARNEJ (w tym 10 posłów Konfederacji, 13 posłów PiS, 1 KP i jeden PS).

Głosowanie nr 119 dnia 29-10-2021

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=40&NrGlosowania=119

Posłowie Konfederacja głosujący „Za”

  1. Berkowicz Konrad   

2.    Bosak Krzysztof

3.    Braun Grzegorz

4.    Dziambor Artur   

5.    Kamiński Krystian   

6.    Kulesza Jakub

7.    Sośnierz Dobromir   

8.    Tuduj Krzysztof   

9.    Urbaniak Michał

10.    Winnicki Robert

Posłowie PiS głosujący „Za”

  1. Górska Agnieszka 

2.    Hałas Teresa   

3.    Kaczmarczyk Norbert

4.    Kałużny Mariusz   

5.    Kowalski Janusz   

6.    Kurowska Maria

7.    Lisiecki Paweł   

8.    Olszewski Dariusz   

9.    Sak Piotr

10.    Siarkowska Anna Maria   

11.    Woś Michał   

12.    Zawiślak Sławomir

13.    Ziobro Zbigniew

Posłowie KP głosujący „Za”

  1. Ziejewski Zbigniew

Posłowie PS głosujący „Za”

  1. Girzyński Zbigniew 

WSTYD! PRZECIW procedowaniu projektu głosowało 397 posłów!!! Poniżej lista, w mediach społecznościowych okrzyczana LISTĄ HAŃBY NARODOWEJ.

Posłowie PiS głosujący „Przeciw” projektowi Stop Segregacji Sanitarnej

1.    Adamczyk Andrzej   

2.    Andruszkiewicz Adam   

3.    Andzel Waldemar

4.    Ardanowski Jan Krzysztof   

5.    Arent Iwona   

6.    Ast Marek

7.    Babalski Zbigniew   

8.    Babinetz Piotr   

9.    Bartosik Ryszard

10.    Bartuś Barbara   

11.    Baszko Mieczysław   

12.    Bąk Dariusz

13.    Bielecki Jerzy   

14.    Błaszczak Mariusz   

15.    Bochenek Rafał

16.    Borowiak Joanna   

17.    Bortniczuk Kamil   

18.    Borys-Szopa Bożena

19.    Buda Waldemar   

20.    Burzyńska Lidia   

21.    Chmielowiec Zbigniew

22.    Choma Kazimierz   

23.    Chorosińska Dominika   

24.    Chrzan Tadeusz

25.    Cicholska Anna Ewa   

26.    Cieślak Michał   

27.    Cymański Tadeusz

28.    Czarnecki Krzysztof   

29.    Czarnecki Przemysław    30.    Czarnecki Witold

31.    Czarnek Przemysław   

32.    Czartoryski Arkadiusz   

33.    Czerwińska Anita

34.    Czochara Katarzyna   

35.    Dąbrowska-Banaszek Anna   

36.    Dobrzyński Leszek

37.    Dolata Zbigniew   

38.    Dorywalski Bartłomiej   

39.    Drabek Przemysław

40.    Duda Elżbieta   

41.    Duda Jan   

42.    Duszek Marcin

43.    Dworczyk Michał   

44.    Dziedziczak Jan   

45.    Dziuk Barbara

46.    Emilewicz Jadwiga   

47.    Filipiak Ewa   

48.    Fogiel Radosław

49.    Galemba Leszek   

50.    Gawęda Adam   

51.    Gawron Andrzej

52.    Gaża Grzegorz   

53.    Gembicka Anna   

54.    Giżyński Szymon

55.    Gliński Piotr   

56.    Golińska Małgorzata   

57.    Gołojuch Kazimierz

58.    Gonciarz Jarosław   

59.    Gontarz Robert   

60.    Gosiewska Małgorzata

61.    Górski Maciej   

62.    Gróbarczyk Marek   

63.    Gut-Mostowy Andrzej

64.    Gwiazdowski Kazimierz   

65.    Gwóźdź Marcin   

66.    Hoc Czesław

67.    Hoffmann Zbigniew Grzegorz   

68.    Horała Marcin   

69.    Hreniak Paweł

70.    Jach Michał   

71.    Janczyk Wiesław   

72.    Kaczyński Filip

73.    Kaczyński Jarosław   

74.    Kaleta Piotr   

75.    Kamiński Mariusz

76.    Kapinos Fryderyk   

77.    Kołakowski Lech   

78.    Kossakowski Wojciech

79.    Kosztowniak Andrzej   

80.    Kowalczyk Henryk   

81.    Kozanecka Ewa

82.    Kozik Krzysztof Janusz   

83.    Krajewski Jarosław   

84.    Krajewski Wiesław

85.    Krasulski Leonard   

86.    Król Piotr   

87.    Krupka Anna

88.    Kryj Andrzej   

89.    Kubiak Marta   

90.    Kubów Krzysztof

91.    Kuchciński Marek   

92.    Kurzępa Jacek   

93.    Kwitek Marek

94.    Latos Tomasz   

95.    Lichocka Joanna   

96.    Lipiec Krzysztof

97.    Lorek Grzegorz   

98.    Ławniczak Tomasz   

99.    Machałek Marzena

100.    Macierewicz Antoni   

101.    Maląg Marlena Magdalena   

102.    Malik Ewa

103.    Małecki Jerzy   

104.    Małecki Maciej   

105.    Masłowska Gabriela

106.    Materna Jerzy   

107.    Matusiak Grzegorz   

108.    Matuszewski Marek

109.    Matuszny Kazimierz   

110.    Milczanowska Anna   

111.    Milewski Daniel

112.    Morawiecki Mateusz   

113.    Mosiński Jan   

114.    Moskal Kazimierz

115.    Mrówczyński Aleksander   

116.    Mularczyk Arkadiusz   

117.    Murdzek Wojciech

118.    Müller Piotr   

119.    Nowicka Danuta   

120.    Ociepa Marcin

121.    Olejniczak Waldemar   

122.    Ołdakowski Adam   

123.    Osuch Jacek

124.    Paluch Anna   

125.    Pamuła Teresa   

126.    Paul Jerzy

127.    Pawłowska Monika   

128.    Piecha Bolesław   

129.    Piechowiak Grzegorz

130.    Pieczarka Anna   

131.    Piontkowski Dariusz   

132.    Płażyński Kacper

133.    Pogoda Szymon   

134.    Polaczek Jerzy   

135.    Polak Marek

136.    Polak Piotr   

137.    Porowska Violetta   

138.    Porzucek Marcin

139.    Puda Grzegorz   

140.    Rusecka Urszula   

141.    Rychlik Paweł

142.    Rzymkowski Tomasz   

143.    Sasin Jacek   

144.    Schmidt Anna

145.    Schreiber Łukasz   

146.    Sellin Jarosław   

147.    Sipiera Zdzisław

148.    Skwarek Sławomir   

149.    Smoliński Kazimierz   

150.    Sobolewski Krzysztof

151.    Soboń Artur   

152.    Soin Agnieszka   

153.    Sójka Katarzyna

154.    Stachowiak-Różecka Mirosława   

155.    Strzałka Beata

156.    Suski Marek

157.    Szałabawka Artur   

158.    Szarama Wojciech   

159.    Szczurek-Żelazko Józefa

160.    Szefernaker Paweł   

161.    Szlachta Andrzej   

162.    Szulowski Krzysztof

163.    Szumowski Łukasz   

164.    Szwed Stanisław   

165.    Szymańska Ewa

166.    Szynkowski vel Sęk Szymon   

167.    Śniadek Janusz   

168.    Śnieżek Adam

169.    Świat Jacek   

170.    Tchórzewski Krzysztof   

171.    Telus Robert

172.    Terlecki Ryszard   

173.    Tomaszewski Włodzimierz   

174.    Trepka Mariusz

175.    Tułajew Sylwester   

176.    Uściński Piotr   

177.    Warchoł Marcin

178.    Wargocka Teresa   

179.    Warwas Robert   

180.    Warzecha Jan

181.    Wassermann Małgorzata   

182.    Wawrzyk Piotr   

183.    Wąsik Maciej

184.    Weber Rafał   

185.    Wesoły Marek   

186.    Wicher Patryk

187.    Witek Elżbieta   

188.    Wojciechowski Grzegorz   

189.    Wojtyszek Agata Katarzyna

190.    Woźniak Grzegorz Adam   

191.    Woźniak Tadeusz   

192.    Zagórski Marek

193.    Zieliński Jarosław   

194.    Zieliński Tomasz   

195.    Zubowski Wojciech

196.    Zyska Ireneusz   

197.    Żalek Jacek

Posłowie KO głosujący „Przeciw”

1.    Adamowicz Piotr   

2.    Aniśko Tomasz   

3.    Augustyn Urszula

4.    Aziewicz Tadeusz   

5.    Bochenek Mateusz   

6.    Borowczak Jerzy

7.    Budka Borys   

8.    Chmiel Małgorzata   

9.    Cichoń Janusz

10.    Cyrański Adam   

11.    Czernow Zofia   

12.    Czykwin Eugeniusz

13.    Dolniak Barbara   

14.    Dzikowski Waldy   

15.    Fabisiak Joanna

16.    Filiks Magdalena   

17.    Frydrych Joanna   

18.    Frysztak Konrad

19.    Gadowski Krzysztof   

20.    Gajewska Aleksandra   

21.    Gajewska Kinga

22.    Gapińska Elżbieta   

23.    Gasiuk-Pihowicz Kamila   

24.    Gelert Elżbieta

25.    Głogowski Tomasz   

26.    Golbik Marta   

27.    Grabarczyk Cezary

28.    Grabczuk Krzysztof   

29.    Grabiec Jan   

30.    Grupiński Rafał

31.    Hanajczyk Agnieszka   

32.    Hardie-Douglas Jerzy   

33.    Hartwich Iwona

34.    Hok Marek   

35.    Jachira Klaudia   

36.    Janyska Maria Małgorzata

37.    Jaros Michał   

38.    Joński Dariusz

39.    Kidawa-Błońska Małgorzata

40.    Kierwiński Marcin   

41.    Kluzik-Rostkowska Joanna   

42.    Kołodziej Ewa

43.    Konwiński Zbigniew   

44.    Kostuś Tomasz   

45.    Kowal Paweł

46.    Kozłowska Iwona Maria   

47.    Krawczyk Michał   

48.    Kropiwnicki Robert

49.    Król Wojciech   

50.    Krzywonos-Strycharska Henryka   

51.    Lasek Maciej

52.    Lenartowicz Gabriela   

53.    Lenz Tomasz   

54.    Leszczyna Izabela

55.    Lubnauer Katarzyna   

56.    Łącki Artur   

57.    Łośko Magdalena

58.    Marchewka Arkadiusz   

59.    Marczułajtis-Walczak Jagna   

60.    Mieszkowski Krzysztof

61.    Miller Rajmund   

62.    Miszalski Aleksander   

63.    Mroczek Czesław

64.    Myrcha Arkadiusz   

65.    Napieralski Grzegorz   

66.    Neumann Sławomir

67.    Niedziela Dorota   

68.    Niemczyk Małgorzata   

69.    Nowacka Barbara

70.    Nowak Tomasz Piotr   

71.    Nykiel Mirosława   

72.    Okła-Drewnowicz Marzena

73.    Olichwer Tomasz   

74.    Olszewski Paweł   

75.    Osos Katarzyna

76.    Papke Paweł   

77.    Pępek Małgorzata   

78.    Piątkowski Krzysztof

79.    Piechota Sławomir Jan   

80.    Piekarska Katarzyna Maria   

81.    Plocke Kazimierz

82.    Pomaska Agnieszka   

83.    Poncyljusz Paweł   

84.    Protas Jacek

85.    Rosa Monika   

86.    Rosati Dariusz

87.    Rusiecki Grzegorz

88.    Rutnicki Jakub   

89.    Rząsa Marek   

90.    Saługa Wojciech

91.    Schetyna Grzegorz   

92.    Sibińska Krystyna   

93.    Siemoniak Tomasz

94.    Sienkiewicz Bartłomiej   

95.    Skowrońska Krystyna   

96.    Sługocki Waldemar

97.    Sonik Bogusław   

98.    Sowa Marek   

99.    Sterczewski Franciszek

100.    Szczerba Michał   

101.    Szewiński Andrzej   

102.    Szłapka Adam

103.    Szumilas Krystyna   

104.    Szymański Tomasz   

105.    Śledzińska-Katarasińska Iwona

106.    Tracz Małgorzata   

107.    Truskolaski Krzysztof   

108.    Tyszkiewicz Robert

109.    Urbaniak Jarosław   

110.    Wałęsa Jarosław   

111.    Wcisło Marta

112.    Wielichowska Monika   

113.    Witczak Mariusz   

114.    Wojciechowska Anna

115.    Zembaczyński Witold   

116.    Zielińska Urszula   

117.    Zientarski Piotr Benedykt

118.    Zwiefka Tadeusz

Posłowie Lewica głosujący „Przeciw”

1.    Adamczyk Rafał   

2.    Ajchler Romuald   

3.    Biejat Magdalena

4.    Buż Wiesław   

5.    Czarzasty Włodzimierz   

6.    Czerniak Jacek

7.    Dziemianowicz-Bąk Agnieszka   

8.    Falej Monika   

9.    Gawkowski Krzysztof

10.    Gdula Maciej   

11.    Gosek-Popiołek Daria   

12.    Iwaniak Arkadiusz

13.    Konieczny Maciej   

14.    Koperski Przemysław   

15.    Kopiec Maciej

16.    Kotula Katarzyna   

17.    Kretkowska Katarzyna   

18.    Krutul Paweł

19.    Kucharska-Dziedzic Anita   

20.    Kulasek Marcin   

21.    Maciejewska Beata

22.    Matysiak Paulina   

23.    Nowicka Wanda   

24.    Obaz Robert

25.    Pawliczak Karolina   

26.    Prokop-Paczkowska Małgorzata   

27.    Rozenek Andrzej

28.    Rutka Marek   

29.    Scheuring-Wielgus Joanna    30.    Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata

31.    Senyszyn Joanna   

32.    Sowińska Anita   

33.    Szczepański Wiesław

34.    Szejna Andrzej   

35.    Szopiński Jan   

36.    Tomaszewski Tadeusz

37.    Trela Tomasz   

38.    Ueberhan Katarzyna   

39.    Wieczorek Dariusz

40.    Wolski Zdzisław   

41.    Wontor Bogusław   

42.    Zandberg Adrian

43.    Zawisza Marcelina   

44.    Żukowska Anna Maria

Posłowie KP głosujący „Przeciw”

1.    Bartoszewski Władysław Teofl   

2.    Bejda Paweł   

3.    Grzyb Andrzej

4.    Kasprzak Mieczysław   

5.    Klimczak Dariusz   

6.    Kosiniak-Kamysz Władysław

7.    Krajewski Stefan   

8.    Kurzawa Dariusz   

9.    Łopata Jan

10.    Maliszewski Mirosław   

11.    Nowogórska Urszula   

12.    Pasławska Urszula

13.    Paszyk Krzysztof   

14.    Rzepa Jarosław   

15.    Sawicki Marek

16.    Siekierski Czesław   

17.    Tomczak Jacek   

18.    Zgorzelski Piotr

19.    Żelazowska Bożena

Posłowie Polska2050 głosujący „Przeciw”

1.    Gill-Piątek Hanna   

2.    Gramatyka Michał   

3.    Hennig-Kloska Paulina

4.    Maksymowicz Wojciech   

5.    Mucha Joanna   

6.    Suchoń Mirosław

7.    Zalewski Paweł   

8.    Zimoch Tomasz

Posłowie Porozumienie głosujący „Przeciw”

1.    Bukowiec Stanisław   

2.    Gowin Jarosław   

3.    Michałek Iwona

4.    Sroka Magdalena   

5.    Wypij Michał

Posłowie PS głosujący „Przeciw”

1.    Sośnierz Andrzej   

2.    Szramka Paweł   

3.    Ścigaj Agnieszka

Posłowie niezrzeszeni głosujący „Przeciw”

1.    Ajchler Zbigniew   

2.    Galla Ryszard   

3.    Mejza Łukasz

Share:

Leave a reply