[SEGREGACJA SANITARNA] Zobacz jak głosowali posłowie. Internet huczy: „Lista hańby!”

[SEGREGACJA SANITARNA] Zobacz jak głosowali posłowie. Internet huczy: „Lista hańby!”

25 posłów głosowało ZA projektem STOP SEGREGACJI SANITARNEJ (w tym 10 posłów Konfederacji, 13 posłów PiS, 1 KP i jeden PS).

Głosowanie nr 119 dnia 29-10-2021 https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=40&NrGlosowania=119

Posłowie Konfederacja głosujący „Za”

  1. Berkowicz Konrad   
2.    Bosak Krzysztof 3.    Braun Grzegorz 4.    Dziambor Artur    5.    Kamiński Krystian    6.    Kulesza Jakub 7.    Sośnierz Dobromir    8.    Tuduj Krzysztof    9.    Urbaniak Michał 10.    Winnicki Robert

Posłowie PiS głosujący „Za”

  1. Górska Agnieszka 
2.    Hałas Teresa    3.    Kaczmarczyk Norbert 4.    Kałużny Mariusz    5.    Kowalski Janusz    6.    Kurowska Maria 7.    Lisiecki Paweł    8.    Olszewski Dariusz    9.    Sak Piotr 10.    Siarkowska Anna Maria    11.    Woś Michał    12.    Zawiślak Sławomir 13.    Ziobro Zbigniew

Posłowie KP głosujący „Za”

  1. Ziejewski Zbigniew

Posłowie PS głosujący „Za”

  1. Girzyński Zbigniew 

WSTYD! PRZECIW procedowaniu projektu głosowało 397 posłów!!! Poniżej lista, w mediach społecznościowych okrzyczana LISTĄ HAŃBY NARODOWEJ.

Posłowie PiS głosujący „Przeciw” projektowi Stop Segregacji Sanitarnej

1.    Adamczyk Andrzej    2.    Andruszkiewicz Adam    3.    Andzel Waldemar 4.    Ardanowski Jan Krzysztof    5.    Arent Iwona    6.    Ast Marek 7.    Babalski Zbigniew    8.    Babinetz Piotr    9.    Bartosik Ryszard 10.    Bartuś Barbara    11.    Baszko Mieczysław    12.    Bąk Dariusz 13.    Bielecki Jerzy    14.    Błaszczak Mariusz    15.    Bochenek Rafał 16.    Borowiak Joanna    17.    Bortniczuk Kamil    18.    Borys-Szopa Bożena 19.    Buda Waldemar    20.    Burzyńska Lidia    21.    Chmielowiec Zbigniew 22.    Choma Kazimierz    23.    Chorosińska Dominika    24.    Chrzan Tadeusz 25.    Cicholska Anna Ewa    26.    Cieślak Michał    27.    Cymański Tadeusz 28.    Czarnecki Krzysztof    29.    Czarnecki Przemysław    30.    Czarnecki Witold 31.    Czarnek Przemysław    32.    Czartoryski Arkadiusz    33.    Czerwińska Anita 34.    Czochara Katarzyna    35.    Dąbrowska-Banaszek Anna    36.    Dobrzyński Leszek 37.    Dolata Zbigniew    38.    Dorywalski Bartłomiej    39.    Drabek Przemysław 40.    Duda Elżbieta    41.    Duda Jan    42.    Duszek Marcin 43.    Dworczyk Michał    44.    Dziedziczak Jan    45.    Dziuk Barbara 46.    Emilewicz Jadwiga    47.    Filipiak Ewa    48.    Fogiel Radosław 49.    Galemba Leszek    50.    Gawęda Adam    51.    Gawron Andrzej 52.    Gaża Grzegorz    53.    Gembicka Anna    54.    Giżyński Szymon 55.    Gliński Piotr    56.    Golińska Małgorzata    57.    Gołojuch Kazimierz 58.    Gonciarz Jarosław    59.    Gontarz Robert    60.    Gosiewska Małgorzata 61.    Górski Maciej    62.    Gróbarczyk Marek    63.    Gut-Mostowy Andrzej 64.    Gwiazdowski Kazimierz    65.    Gwóźdź Marcin    66.    Hoc Czesław 67.    Hoffmann Zbigniew Grzegorz    68.    Horała Marcin    69.    Hreniak Paweł 70.    Jach Michał    71.    Janczyk Wiesław    72.    Kaczyński Filip 73.    Kaczyński Jarosław    74.    Kaleta Piotr    75.    Kamiński Mariusz 76.    Kapinos Fryderyk    77.    Kołakowski Lech    78.    Kossakowski Wojciech 79.    Kosztowniak Andrzej    80.    Kowalczyk Henryk    81.    Kozanecka Ewa 82.    Kozik Krzysztof Janusz    83.    Krajewski Jarosław    84.    Krajewski Wiesław 85.    Krasulski Leonard    86.    Król Piotr    87.    Krupka Anna 88.    Kryj Andrzej    89.    Kubiak Marta    90.    Kubów Krzysztof 91.    Kuchciński Marek    92.    Kurzępa Jacek    93.    Kwitek Marek 94.    Latos Tomasz    95.    Lichocka Joanna    96.    Lipiec Krzysztof 97.    Lorek Grzegorz    98.    Ławniczak Tomasz    99.    Machałek Marzena 100.    Macierewicz Antoni    101.    Maląg Marlena Magdalena    102.    Malik Ewa 103.    Małecki Jerzy    104.    Małecki Maciej    105.    Masłowska Gabriela 106.    Materna Jerzy    107.    Matusiak Grzegorz    108.    Matuszewski Marek 109.    Matuszny Kazimierz    110.    Milczanowska Anna    111.    Milewski Daniel 112.    Morawiecki Mateusz    113.    Mosiński Jan    114.    Moskal Kazimierz 115.    Mrówczyński Aleksander    116.    Mularczyk Arkadiusz    117.    Murdzek Wojciech 118.    Müller Piotr    119.    Nowicka Danuta    120.    Ociepa Marcin 121.    Olejniczak Waldemar    122.    Ołdakowski Adam    123.    Osuch Jacek 124.    Paluch Anna    125.    Pamuła Teresa    126.    Paul Jerzy 127.    Pawłowska Monika    128.    Piecha Bolesław    129.    Piechowiak Grzegorz 130.    Pieczarka Anna    131.    Piontkowski Dariusz    132.    Płażyński Kacper 133.    Pogoda Szymon    134.    Polaczek Jerzy    135.    Polak Marek 136.    Polak Piotr    137.    Porowska Violetta    138.    Porzucek Marcin 139.    Puda Grzegorz    140.    Rusecka Urszula    141.    Rychlik Paweł 142.    Rzymkowski Tomasz    143.    Sasin Jacek    144.    Schmidt Anna 145.    Schreiber Łukasz    146.    Sellin Jarosław    147.    Sipiera Zdzisław 148.    Skwarek Sławomir    149.    Smoliński Kazimierz    150.    Sobolewski Krzysztof 151.    Soboń Artur    152.    Soin Agnieszka    153.    Sójka Katarzyna 154.    Stachowiak-Różecka Mirosława    155.    Strzałka Beata 156.    Suski Marek 157.    Szałabawka Artur    158.    Szarama Wojciech    159.    Szczurek-Żelazko Józefa 160.    Szefernaker Paweł    161.    Szlachta Andrzej    162.    Szulowski Krzysztof 163.    Szumowski Łukasz    164.    Szwed Stanisław    165.    Szymańska Ewa 166.    Szynkowski vel Sęk Szymon    167.    Śniadek Janusz    168.    Śnieżek Adam 169.    Świat Jacek    170.    Tchórzewski Krzysztof    171.    Telus Robert 172.    Terlecki Ryszard    173.    Tomaszewski Włodzimierz    174.    Trepka Mariusz 175.    Tułajew Sylwester    176.    Uściński Piotr    177.    Warchoł Marcin 178.    Wargocka Teresa    179.    Warwas Robert    180.    Warzecha Jan 181.    Wassermann Małgorzata    182.    Wawrzyk Piotr    183.    Wąsik Maciej 184.    Weber Rafał    185.    Wesoły Marek    186.    Wicher Patryk 187.    Witek Elżbieta    188.    Wojciechowski Grzegorz    189.    Wojtyszek Agata Katarzyna 190.    Woźniak Grzegorz Adam    191.    Woźniak Tadeusz    192.    Zagórski Marek 193.    Zieliński Jarosław    194.    Zieliński Tomasz    195.    Zubowski Wojciech 196.    Zyska Ireneusz    197.    Żalek Jacek

Posłowie KO głosujący „Przeciw”

1.    Adamowicz Piotr    2.    Aniśko Tomasz    3.    Augustyn Urszula 4.    Aziewicz Tadeusz    5.    Bochenek Mateusz    6.    Borowczak Jerzy 7.    Budka Borys    8.    Chmiel Małgorzata    9.    Cichoń Janusz 10.    Cyrański Adam    11.    Czernow Zofia    12.    Czykwin Eugeniusz 13.    Dolniak Barbara    14.    Dzikowski Waldy    15.    Fabisiak Joanna 16.    Filiks Magdalena    17.    Frydrych Joanna    18.    Frysztak Konrad 19.    Gadowski Krzysztof    20.    Gajewska Aleksandra    21.    Gajewska Kinga 22.    Gapińska Elżbieta    23.    Gasiuk-Pihowicz Kamila    24.    Gelert Elżbieta 25.    Głogowski Tomasz    26.    Golbik Marta    27.    Grabarczyk Cezary 28.    Grabczuk Krzysztof    29.    Grabiec Jan    30.    Grupiński Rafał 31.    Hanajczyk Agnieszka    32.    Hardie-Douglas Jerzy    33.    Hartwich Iwona 34.    Hok Marek    35.    Jachira Klaudia    36.    Janyska Maria Małgorzata 37.    Jaros Michał    38.    Joński Dariusz 39.    Kidawa-Błońska Małgorzata 40.    Kierwiński Marcin    41.    Kluzik-Rostkowska Joanna    42.    Kołodziej Ewa 43.    Konwiński Zbigniew    44.    Kostuś Tomasz    45.    Kowal Paweł 46.    Kozłowska Iwona Maria    47.    Krawczyk Michał    48.    Kropiwnicki Robert 49.    Król Wojciech    50.    Krzywonos-Strycharska Henryka    51.    Lasek Maciej 52.    Lenartowicz Gabriela    53.    Lenz Tomasz    54.    Leszczyna Izabela 55.    Lubnauer Katarzyna    56.    Łącki Artur    57.    Łośko Magdalena 58.    Marchewka Arkadiusz    59.    Marczułajtis-Walczak Jagna    60.    Mieszkowski Krzysztof 61.    Miller Rajmund    62.    Miszalski Aleksander    63.    Mroczek Czesław 64.    Myrcha Arkadiusz    65.    Napieralski Grzegorz    66.    Neumann Sławomir 67.    Niedziela Dorota    68.    Niemczyk Małgorzata    69.    Nowacka Barbara 70.    Nowak Tomasz Piotr    71.    Nykiel Mirosława    72.    Okła-Drewnowicz Marzena 73.    Olichwer Tomasz    74.    Olszewski Paweł    75.    Osos Katarzyna 76.    Papke Paweł    77.    Pępek Małgorzata    78.    Piątkowski Krzysztof 79.    Piechota Sławomir Jan    80.    Piekarska Katarzyna Maria    81.    Plocke Kazimierz 82.    Pomaska Agnieszka    83.    Poncyljusz Paweł    84.    Protas Jacek 85.    Rosa Monika    86.    Rosati Dariusz 87.    Rusiecki Grzegorz 88.    Rutnicki Jakub    89.    Rząsa Marek    90.    Saługa Wojciech 91.    Schetyna Grzegorz    92.    Sibińska Krystyna    93.    Siemoniak Tomasz 94.    Sienkiewicz Bartłomiej    95.    Skowrońska Krystyna    96.    Sługocki Waldemar 97.    Sonik Bogusław    98.    Sowa Marek    99.    Sterczewski Franciszek 100.    Szczerba Michał    101.    Szewiński Andrzej    102.    Szłapka Adam 103.    Szumilas Krystyna    104.    Szymański Tomasz    105.    Śledzińska-Katarasińska Iwona 106.    Tracz Małgorzata    107.    Truskolaski Krzysztof    108.    Tyszkiewicz Robert 109.    Urbaniak Jarosław    110.    Wałęsa Jarosław    111.    Wcisło Marta 112.    Wielichowska Monika    113.    Witczak Mariusz    114.    Wojciechowska Anna 115.    Zembaczyński Witold    116.    Zielińska Urszula    117.    Zientarski Piotr Benedykt 118.    Zwiefka Tadeusz

Posłowie Lewica głosujący „Przeciw”

1.    Adamczyk Rafał    2.    Ajchler Romuald    3.    Biejat Magdalena 4.    Buż Wiesław    5.    Czarzasty Włodzimierz    6.    Czerniak Jacek 7.    Dziemianowicz-Bąk Agnieszka    8.    Falej Monika    9.    Gawkowski Krzysztof 10.    Gdula Maciej    11.    Gosek-Popiołek Daria    12.    Iwaniak Arkadiusz 13.    Konieczny Maciej    14.    Koperski Przemysław    15.    Kopiec Maciej 16.    Kotula Katarzyna    17.    Kretkowska Katarzyna    18.    Krutul Paweł 19.    Kucharska-Dziedzic Anita    20.    Kulasek Marcin    21.    Maciejewska Beata 22.    Matysiak Paulina    23.    Nowicka Wanda    24.    Obaz Robert 25.    Pawliczak Karolina    26.    Prokop-Paczkowska Małgorzata    27.    Rozenek Andrzej 28.    Rutka Marek    29.    Scheuring-Wielgus Joanna    30.    Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata 31.    Senyszyn Joanna    32.    Sowińska Anita    33.    Szczepański Wiesław 34.    Szejna Andrzej    35.    Szopiński Jan    36.    Tomaszewski Tadeusz 37.    Trela Tomasz    38.    Ueberhan Katarzyna    39.    Wieczorek Dariusz 40.    Wolski Zdzisław    41.    Wontor Bogusław    42.    Zandberg Adrian 43.    Zawisza Marcelina    44.    Żukowska Anna Maria Posłowie KP głosujący „Przeciw” 1.    Bartoszewski Władysław Teofl    2.    Bejda Paweł    3.    Grzyb Andrzej 4.    Kasprzak Mieczysław    5.    Klimczak Dariusz    6.    Kosiniak-Kamysz Władysław 7.    Krajewski Stefan    8.    Kurzawa Dariusz    9.    Łopata Jan 10.    Maliszewski Mirosław    11.    Nowogórska Urszula    12.    Pasławska Urszula 13.    Paszyk Krzysztof    14.    Rzepa Jarosław    15.    Sawicki Marek 16.    Siekierski Czesław    17.    Tomczak Jacek    18.    Zgorzelski Piotr 19.    Żelazowska Bożena Posłowie Polska2050 głosujący „Przeciw” 1.    Gill-Piątek Hanna    2.    Gramatyka Michał    3.    Hennig-Kloska Paulina 4.    Maksymowicz Wojciech    5.    Mucha Joanna    6.    Suchoń Mirosław 7.    Zalewski Paweł    8.    Zimoch Tomasz Posłowie Porozumienie głosujący „Przeciw” 1.    Bukowiec Stanisław    2.    Gowin Jarosław    3.    Michałek Iwona 4.    Sroka Magdalena    5.    Wypij Michał Posłowie PS głosujący „Przeciw” 1.    Sośnierz Andrzej    2.    Szramka Paweł    3.    Ścigaj Agnieszka Posłowie niezrzeszeni głosujący „Przeciw” 1.    Ajchler Zbigniew    2.    Galla Ryszard    3.    Mejza Łukasz

Udostępnij

O autorze

Dziennikarz obywatelski, wolnościowiec, społecznik.
E-mail: postawnawolnosc@gmail.com
„Prawa człowieka i obywatela. Wolność słowa i prasy – Każdy obywatel ma prawo bez żadnych ograniczeń mówić i pisać, co mu się podoba. Wszelkiego rodzaju przerywanie przemówień, uprzednie cenzurowanie odczytów, mów, gazet i książek jest niedopuszczalne. W państwach praworządnych kontrola nad prasą jest ześrodkowana w ręku niezawisłych sądów.”
„Wobec tego, że każdy obywatel, bezpośrednio lub choćby pośrednio, wpływa na uchwalanie ustaw i kształtowanie się zarządu państwa, każdy jest obowiązany przynajmniej w ogólnym zarysie znać swoje prawa i obowiązki. Znajomość ogólnych zasad prawa jest niezbędna dla każdego obywatela, niezależnie od tego, jakiemu zawodowi się poświęca. Toteż w państwach dobrze zorganizowanych nauka prawa w ogólnym zarysie wchodzi w zakres przedmiotów obowiązkowych w szkołach średnich, niezależnie od istnienia wydziałów prawa na uniwersytetach.”
źródło: Przedwojenny podręcznik kultury prawnej dla uczącej się młodzieży szkolnej (Ogólne zasady prawa : podręcznik dla wyższych klas szkół średnich / oprac. Aleksander Mogilnicki. 1930 | Warszawa : M. Arct)

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE