[’Testy’ w służbie ludu!] „W stałej liczbie testów w Polsce od dwóch miesięcy rośnie istotnie liczba testów w województwach wschodnich…”

Share:

Fragment artykułu Pawła Klimczewskiego, analityka, wspierającego swoimi opracowaniami środowiska niezależnych lekarzy i naukowców, na temat dynamiki i testów. Cały artykuł tu: „Mieć 100 zł a nie mieć 100 zł to różnica 200 zł”.

[…] Minister gra w tym sezonie na podziały regionalne. Na początek Lubelskie i Podlaskie. Tam przybywa zakażeń najbardziej! Przybywa najbardziej, bo tam kosztem innych regionów najszybciej rośnie liczba testów i nawet przy stałym odsetku „zakażonych” liczby bezwzględne muszą rosnąć. Minister Śmierć chce dorównać premierowi Pinokio. Powodzenia! Przyda się jako materiał dowodowy w procesach!

Wykres 1

Na początku września województwa miały co dzień odpowiednio udziały w liczbie testów proporcjonalnie do populacji je zamieszkujących. Lubelskie 5%, Podlaskie 3%, Małopolskie ponad 8%. Dziś w Lubelskim zrobiono 9,2% wszystkich testów w Polsce a dynamikę kreowania fałszywego dramatu widzimy wyżej na wykresie 1. Analogicznie w Podlaskim: udział wzrósł o 33%, z 3% na 4%. Testów nie da się robić w nieskończoność, bo nie ma i kasy i laboratoriów, dlatego gdzieś trzeba robić mniej, co widać na załączonym wykresie nr 1.

Wykres 2

Zestawienie wykresu 2 z wykresem 3 nie zostawia wątpliwości, że od połowy września było wiadomo, że pod koniec października w Lubelskim będzie „katastrofalnie”. Wykres 3 pochodzi z wczorajszego wpisu, który nam dziś tak ładnie potwierdził minister mówiąc: „Mamy do czynienia ze swoistą eksplozją pandemii”, co się przejawia 10 zgonami na dobę przy typowym poziomie dla tego okresu 1300 zgonów dziennie!

W stałej liczbie testów w Polsce od dwóch miesięcy rośnie istotnie liczba testów w województwach wschodnich, co musi doprowadzić do szybkiego przyrostu zakażeń właśnie tam, szczególnie gdy zestawimy to ze średnią dynamiką krajową.

Wykres 3

Paweł Klimczewski jest często banowany na FB i nie może cyklicznie publikować w mediach społecznościowych, dlatego zachęcamy do zamieszczania tego linka https://pawelklimczewski.pl/2021/10/20/miec-100-zl-a-nie-miec-100-zl-to-roznica-200-zl/ na grupach, w komentarzach i gdzie widzicie sens, aby info poszło w świat.

Paweł Klimczewski

Całość artykułu i inne opracowania dostępne na stronie:  https://pawelklimczewski.pl

Aby dostawać newsletter Pawła Klimczewskiego należy wysłać dowolny e-maila na adres: newsletter@pawelklimczewski.pl

Autor wpisu: Paweł Januszek / Postaw na Wolność

Share:

Leave a reply