APEL O PODJĘCIE NATYCHMIASTOWYCH KROKÓW W CELU WPROWADZENIA DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNYCH I LECZNICZYCH OPARTYCH NA FAKTACH

Share:
APEL O PODJĘCIE NATYCHMIASTOWYCH KROKÓW W CELU WPROWADZENIA DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNYCH I LECZNICZYCH OPARTYCH NA FAKTACH
Apel został skierowany przez PSNLiN w dniu 5 listopada 2021 roku do Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Premiera RP Mateusza Morawieckiego oraz powołanej przez niego Rady Medycznej, Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego.
Wzywamy do zaprzestania procederów, które pozbawiły już tak wiele osób życia i spowodowały pogorszenie stanu zdrowia w polskim społeczeństwie.
Żądamy weryfikacji dotychczasowych zaleceń w oparciu o aktualną wiedzę EBM zgodnie z przedstawionymi poniżej dowodami naukowymi i argumentami.
LUBELSKI BUNT oraz grupa GŁOS OBYWATELSKI POWIATU OPOLSKIEGO w pełni popierają działania i bezpieczną politykę zdrowotną niezależnych lekarzy i naukowców. Oczekujemy przygotowania niezależnego raportu o stanie systemu opieki zdrowotnej i zdrowiu obywateli RP. Sprzeciwiamy się bezalternatywnej polityce wyszczepiennej i lockdownowej, blokady i degeneracji służby zdrowia, i wszelkich błędnych działań władz powodujących niszczenie odporności biologicznej społeczeństwa, sztuczne wywoływanie pandemii i uszczerbku na zdrowiu (włącznie ze zgonami) w wyniku przyjmowania preparatów genetycznych dopuszczonych warunkowo do wstrzykiwania populacji Polaków.
Autor wpisu: Paweł Januszek
Share:

Leave a reply