Dostęp do FORUM dla członków Stowarzyszenia dla Wolności, Bezpieczeństwa i Zdrowia

Share:

Od 20 listopada 2021r. funkcjonuje FORUM internetowe utworzone dla członków i sympatyków Stowarzyszenia dla Wolności, Bezpieczeństwa i Zdrowia tworzonego w powiecie Opole Lubelskie. Forum znajduje się pod adresem https://postawnawolnosc.pl/forum/. Kategoria dla Stowarzyszenia jest zamieszczona na forum ogólnym serwisu „Postaw na Wolność”, pod nazwą „Stowarzyszenie GOlop„. Ta część forum (dotycząca stowarzyszenia) jest zamknięta, tzn. aby ją wyświetlić i z niej korzystać należy założyć konto w serwisie „Postaw na Wolność”, a następnie POCZEKAĆ na zatwierdzenie przez administratora. Dopiero po zatwierdzeniu przez administratora i dodaniu przez niego użytkownika do grupy „Stowarzyszenie”, pojawi się kategoria na FORUM pod nazwą „Stowarzyszenie GOlop„.

Tak więc, <TU – LINK do forum> należy dokonać rejestracji wpisując swój LOGIN (bez polskich znaków) i ADRES E-MAIL.

Aby dokończyć rejestrację, należy wejść w link otrzymany na swój e-mail o temacie „[Postaw Na Wolność] Szczegóły danych logowania”:

Aby ustawić hasło, przejdź na stronę: <link w który należy kliknąć>„.

Następnie pojawi się okno do ustanowienia własnego hasła, bądź przyjęcia zaproponowanego przez system WordPressa.

Po potwierdzeniu hasła i otrzymaniu w oknie informacji o prawidłowym procesie rejestracji, administrator doda użytkownika do członków forum Stowarzyszenia.

W przypadku potrzeby wsparcia proszę o kontakt pod numerem tel. 692680754 (Paweł Januszek)

Autor: Paweł Januszek

Share:

Leave a reply