Stan Wojenny – reaktywacja. 13.12.2021, Polin?

Share:
Kolejny totalitarny Nowy Ład zainstalowany, kolejne nowe Bolki i Michniki wyhodowane na DNA swoich „oficerów prowadzących”, a z „przełomowych” obietnic Państwa SŁUŻĄCEGO Narodowi, mamy państwo tak „opiekuńcze”, że aż bokiem ludziom wychodzi ta opiekuńczość etatystycznego systemu. Ten bełkot trucheł socjalizmu stał się prawdziwą zarazą, która opanowała mentalność i świadomość, tworząc kolejną dyktaturę większości. Gorzej już się robi, niż za czerwonego caratu, socjalistycznego sojuza („sojuszu”), bo mentalnie ulepiona bolszewia nie dostrzega zamordyzmu. No i pały służb służących władzy/partii poszły w ruch.
Na dzień 13 grudnia, rocznicy stanu wojennego, obrazy milicji pałującej i gazującej ludzi, mamy w pełnej krasie zrekonstruowane na naszych oczach.
Wszelkie zbiurokratyzowane służby, jakby w kajdanach zbrodniczego systemu, bez opamiętania się, służą autorytarnej władzy, która to resztkami ze swojego stołu, przejmując skarbiec Państwa, przyznając sobie potężne przywileje, posady, mentalnie, urobiła sobie wyznawców, klakierów i pachołów.
Okupacja trwa nadal i nigdy się nie skończyła.
Zastanawia dlaczego za rządów PiS, kwestie Polin zaszły o wiele dalej, niż za poprzednich lat tej fasady „suwerenności”?
Starsi i mądrzejsi, obce agentury, służby tajne i jawne, to między nimi od dawien dawna dochodzi do drapieżnych i grabieżczych łowów i polowań na nasz majątek i naszą spuściznę. Taka jest ta „najsza i wajsza” demokracja. Kto wierzy, że demokracja to jakaś realna władza suwerena, że to wszystko na prawdę działa samo w sobie, to poważnie musi być naiwniakiem, a nawet szaleńcem.
Propaganda i inżynieria społeczna zniszczyła skutecznie polskiego ducha wolności, ulepiła marne, mierne charaktery, w głowach mas instalując zamiast świadomości i kultury obywatelskiej, bagienną pogańską papkę antykultury, żeby nie powiedzieć berbeluchę z ubeckiego szamba. Kolejny stan wojenny – reaktywacja.
Ps. W załączeniu (nagranie) kilka słów prawdy.. „dla nas, dla Was i dla całej ludzkości”. (fragment – Ignacy Jan Paderewski o szlachetnym, rycerskim narodzie polskim)
Share:

Leave a reply