Małgorzata Szczwany nie żyje. Z treści Jej publikacji wynika, że najprawdopodobniej zaszczepiła się..

Share:

Ostatnie informacje z naszego rodzimego świata muzycznego przyniosły nam przykre wiadomości. Jak wynika z publikowanych w mediach społecznościowych informacji, w dniu 22.12.2021 zmarła młoda artystka – Małgorzata Szczwany.

Harmonizowała, czyli podstawiała specyficzną, autorską harmonię muzyczną pod wybrane i poklejone w/g własnego uznania wypowiedzi wybranych przez siebie polityków. Kilkanaście dni temu ukazał się Jej kolejny materiał polityczno-jazzowy dotyczący Edyty Górniak pt. „Zharmonizowałam Edytę Górniak„.

Małgorzata Szczwany zmarła nagle. Częstokroć zamieszczała komentarze w mediach społecznościowych skierowane również w osobę Kai Godek, aktywistki pro live. Małgosia nagrała także autorską muzykę, w której emocjonalnie wyrażała swoje subiektywne nastawienie do osoby Kai Godek.

Czy śmierć Małgorzaty Szczwany, zwracającej na siebie uwagę twórczością skierowaną w wybrane poglądy i postaci związane z aktywnością publiczną oraz w wybranych polityków, miała coś wspólnego z wyszczepieniem? Tego typu pytania pojawiają się w komentarzach internetowych. Z tekstu zamieszczonego przez Małgorzatę Szczwany w dniu 1 listopada 2021r. wynika, że autorka najprawdopodobniej zaszczepiła się, choć czy jest to pewnik okaże się miejmy nadzieję wkrótce: „Zadurzyłam się w Tobie zaraz po szczepieniu
Wyjdź za mnie – za kobietę. Przeciwdziałaj przeludnieniu

O śmierci muzyczki poinformowali jej znajomi w dniu 23 grudnia, Tymon Tymański, a także Marianna Kalicka: Z ogromnym bólem chcę poinformować wszystkich przyjaciół, znajomych, rodzinę i wszystkie bliskie osoby, że w dniu wczorajszym Gosia, nasz Szczwany lis odeszła od nas na zawsze.

Jazz, to w dużej mierze muzyka zawierająca wielkie pokłady energii, emocji, indywidualności, WOLNOŚCI i niezależności… Czy Jazz i w ogóle muzyka powinna służyć manipulacjom, atakom, bądź prześladowaniu ludzi, z którymi się nie zgadzamy? Temat do przemyśleń i dyskusji..

Jak widzimy poniżej, część artystów i celebrytów od pojawienia się narodowego programu, nalega i zachęca do „szczepień”:

Są też niepokojące głosy w mediach społecznościowych, takie jak poniżej, choć trudno je potwierdzić:

Autor wpisu: Paweł Januszek / Lubelski Bunt / Postaw na Wolność / Głos Obywatelski Powiatu Opolskiego / Kluby Naturalnej Odporności

 

 

Share:

Leave a reply