Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IX posiedzenie Komisji śledczej ds. pandemii – lek. Tomasz Wołoszyn

18 grudnia 2021 @ 12:00 - 15:00

W sobotę 18 grudnia o godz. 12:00 rozpocznie się IX posiedzenie Komisji śledczej ds. pandemii.
Będzie ono transmitowane przez część naszych patronów medialnych w internecie w tym również na naszym profilu na Facebooku, Twitterze, Youtube.
Podczas IX posiedzenia Komisja będzie przesłuchiwać lek. Tomasza Wołoszyna.
Lek. Tomasz Wołoszyn, MD – specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Należał do Amerykańskiego Stowarzyszenia Anestezjologów.
Wyemigrował do Kanady w 1989 roku, gdzie pracował kolejno jako asystent pielęgniarstwa, żołnierz w kanadyjskich siłach zbrojnych, technik laboratoryjny na Uniwersytecie w Ottawie na Wydziale Medycyny Komórkowej i Molekularnej oraz jako kliniczny asystent lekarza na oddziale kardiologii zabiegowej w laboratorium radiologii naczyniowej.
W 1997 roku przeniósł się do USA, gdzie odbył szkolenie w dziedzinie anestezjologii i pracował jako asystent profesora (nauczyciel akademicki) na Uniwersytecie Medycznym w stanie Arkansas do 2008.
W latach 2008-2012 praktykował jako anestezjolog w szpitalu wojskowym na terenie Lotniczej Bazy Wojskowej w Las Vegas, a w latach 2013 – 2014 roku pełnił funkcję anestezjologa w szpitalu wojskowym w Tucson w stanie Arizona.
Od 2014 pracował jako anestezjolog kontraktowy świadcząc usługi anestezjologiczne na terenie metropolii Phoenix, miedzy innymi w Laser Spine Institute oraz wielu szpitalach stanowych na terenie USA.
Po powrocie do Polski w 2018 roku pracował jako anestezjolog w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie, a obecnie jest zatrudniony w prywatnej opiece medycznej LUX MED.
Komisja śledcza ds. pandemii jest oddolną, niezależną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane wyłącznie przez dobrowolne darowizny. Finansowania wymaga zarówno działalność merytoryczna, organizacyjna, jak i techniczna obsługa posiedzeń i strony internetowej. Dlatego prosimy o wsparcie na miarę swoich możliwości. Z góry dziękujemy.
Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Jeśli zebrany materiał dowodowy na to pozwoli, to zostaną postawione zarzuty osobom podejrzanym. Komisja jest niezależna, społeczna i nie powiązana z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym.
Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:
Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania posiedzeń Komisji na swoich kanałach. Posiedzenia można w prosty sposób ściągnąć klikając na poniższy link: bit.ly/komisjadspandemii
Zachęcamy też do cięcia nagrania na krótsze fragmenty pod warunkiem nie wyjmowania wypowiedzi z kontekstu czy manipulacji.
Patroni medialni (kolejność alfabetyczna): AlterShot, Centrum Edukacyjne Polska, Góralskie Veto, Janek Pospieszalski Warto, Media Narodowe, Najwyższy Czas, PL1TV, PSNLiN.pl, Rzeszów24.pl, STOPNOP, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolnośći, Suwerenni, tvPodkarpacie.pl, TvPolska.pl, WOLNOŚĆTV, WSR 24, wRealu24.pl.

Szczegóły

Data:
18 grudnia 2021
Godzina:
12:00 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Leave a reply